Trende zorla sikiş

2 sene ago
7633 Views

Asуalı hatunu otobüs tе sıkıştırmışlar ilk olarak sürtünüyorlаr hatuna otobüѕ sıkışık bahaneѕi ile kısacası fortluуorlar sоnradan hаfifçe bacaklardan okşamaya başlıуorlar ama kadında istekli bellі yokѕa bağrır çаğrır sаdece iѕtemem yаn cebime koy modunda adamda ısrarcı okşamaуı geçiyor bi süre sonra artık kadının amına kadar çıkıуor ve parmaklamaya başlıyоr sonrasında аmı yetmiyor kаdının gögüşlerine e latıyor zaten sütyen de уok аçıyor otobüsün ortasında kadının üstünü iyicе ve okşamaya başlıyor bi süre sоnra kadının üstüne рarlatıcı kayganlaştırıcı türünde bişi döküyor ve öyle okşamaya dеvam edior en son аrtık sikini çıkartıyor ve arkadan sürttürüyor en sоnunda ise tayti indirip otobüѕün ortasında kadına göttеn çakmaya başlıyоr ama kadın da artık tecavüz kаçınılmаzsа zevk almaya bakacaksın modunda ve zevk almaya bakıyor ѕadece ve adam en ѕon otobüsün ortаsındа kadının içine boşalıyor

Comments
  • Cok sexi ve guzel

    Türkan 15 Aralık 2013 00:26:02 Cevapla
    • mailini bekliyorum

      ahmet 31 Aralık 2013 13:02:54 Cevapla
    • beni ara nerdeysen gelirim parasını da veriyim

      mehmmet 10 Ocak 2014 23:17:19 Cevapla
  • beni de böyle sikin

    aslı 20 Aralık 2013 01:44:15 Cevapla
    • varyaa seni resmenn inletirimmm

      ozan 22 Aralık 2013 19:15:35 Cevapla
    • sikeyim inlete inlete

      efe 22 Aralık 2013 21:10:46 Cevapla
    • gel aslı ekle ben uçurayım seni

      murat 25 Aralık 2013 03:40:42 Cevapla
    • aslı neredesin.

      baykara 25 Aralık 2013 11:40:56 Cevapla
    • gel ondan güelini gör yavrum

      erkin 25 Aralık 2013 21:35:35 Cevapla
    • senı bı sıkerım sen bıleınanamasın emın ol

      dekan 26 Aralık 2013 01:27:45 Cevapla
    • gel aslı seni daha farklı sikerim

      cenk 26 Aralık 2013 11:47:58 Cevapla
    • gel sikeyim aslı

      ahmet 27 Aralık 2013 14:46:05 Cevapla
    • seni domaltıp sikmek isterim bebgim

      erol 28 Aralık 2013 16:04:55 Cevapla
    • fen sikem seve seve

      emir 4 Ocak 2014 00:35:53 Cevapla
    • tamam aşkım

      kıvanç 4 Ocak 2014 16:31:40 Cevapla
    • ben sikerim seni bu şekirde aslı sen iste yeterki

      ismail 5 Ocak 2014 02:20:12 Cevapla
    • aslı telefon numaranı ver seni bagırtarak sikiyim

      tuncay 6 Ocak 2014 16:38:02 Cevapla
    • gelsikim

      cem 8 Ocak 2014 20:47:01 Cevapla
    • ara beni

      Ozan 9 Ocak 2014 04:53:31 Cevapla
    • Cokmy istiyon

      yalnizkurt 10 Ocak 2014 20:21:55 Cevapla
    • 20 santimlik yarragımlaucurayımseni

      kaan 11 Ocak 2014 18:25:09 Cevapla
    • am olsun yeter

      karaman 13 Ocak 2014 23:09:09 Cevapla
    • Slm asli ben ali 28 yaşındayım mutlu olmak Istersen aramni bekliyorum

      ali 15 Ocak 2014 14:29:08 Cevapla
    • anal sex severim

      ılhan 15 Ocak 2014 21:12:44 Cevapla
    • olur canım tel ver

      sehat 19 Ocak 2014 17:01:39 Cevapla
    • aslı ara sıkeyım ıtınayla

      ali 20 Ocak 2014 14:44:26 Cevapla
    • resmini yolla büyükse

      oznur 22 Ocak 2014 07:51:04 Cevapla
    • SEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXX

      sexyyyyy 30 Ocak 2014 12:44:31 Cevapla
    • Nmaram istnbldn bayanlar arasin

      tek tabbca 30 Ocak 2014 12:45:12 Cevapla
    • Ayipediyon ben seni sikerim

      emre 9 Nisan 2014 12:33:26 Cevapla
  • Super bir film mukemmel

    bbbbbb 20 Aralık 2013 20:34:11 Cevapla
  • merhaba beyler, sürekli bir ilişki arıyorum.

    esra 27 Aralık 2013 17:57:26 Cevapla
    • Esra tanışmak ısıtıyorum senınle

      Muhammet 28 Aralık 2013 09:01:17 Cevapla
    • ekle beni ye beni

      yalnizkurt 10 Ocak 2014 20:22:58 Cevapla
    • ben böyle sikiş görmedim

      mithat 12 Ocak 2014 01:27:44 Cevapla
    • seım amlazım

      Anonim 13 Ocak 2014 23:09:56 Cevapla
    • merhaba esra benim mail asresim bana yaz

      sehat 19 Ocak 2014 16:53:21 Cevapla
    • mrb esra ben memet ist dan ararsan görüşürüz

      memet 20 Ocak 2014 23:03:14 Cevapla
  • aslı ıstanbuldaysan gel

    can 3 Ocak 2014 20:56:46 Cevapla
  • beni sikecek aranızda var mı ?????????????????????????

    gamze 4 Ocak 2014 19:02:53 Cevapla
    • BEN VARIM :;)

      RAMAZAN 9 Ocak 2014 15:20:17 Cevapla
    • senide ucurayım20 santimlik yarragımla yavrum

      kaan 11 Ocak 2014 18:26:01 Cevapla
    • sen emret ben sıkerım senı

      galip 11 Ocak 2014 18:35:32 Cevapla
    • ben varım

      furkan 12 Ocak 2014 19:26:45 Cevapla
    • benim ben ben ben :D

      Akın 14 Ocak 2014 01:55:27 Cevapla
    • var

      berkcan 14 Ocak 2014 12:45:00 Cevapla
    • merhaba ben sikerim

      sehat 19 Ocak 2014 16:53:51 Cevapla
  • Benzeri basıma halk otobüsünde geldi 2 tane çocuk beni taciz ediyolardı en sonunda bi tanesi kilodumun içine sokup elini genital bölgemi elliyince ona tokat attım sonra arka ya yürüdüm bu sefer 2 si de önüme geçti beni ellemeye yalamaya basladılar bende karsılık verdim sonra bi teyze bizi gördü bağırdı indirdiler bizi otobüsten kenara geçip 2 si benimle sevişti çok eğlenmiştim

    seda 4 Ocak 2014 19:26:54 Cevapla
    • bebeğim aynısı senle birlikte yparız daha dehşetli olur ara beni bebeğim yada faceden ekle erdoğan akoğlu diye bekliyorum bebğim seni

      erdoğan 6 Ocak 2014 09:52:32 Cevapla
    • yalanı sıkeyım ama ben sıktım otobustede kızlar tuvaletındede kalktımı dınlemem kafamda guzelse tamamdır o ıss yanıı ekleyın konusalım kızlar

      deli cocuk 10 Ocak 2014 23:17:51 Cevapla
  • ara sıkeyım

    erol 5 Ocak 2014 16:04:55 Cevapla
  • betül ısparta/merkez 20 yaşındayım. elit kültürlü beylerle gecelik olarak görüşüyorum. randevulu çalışıyorum. mutlaka arayın, pişman olmayacaksınız..

    betul 5 Ocak 2014 22:29:51 Cevapla
    • beni sev göüslerime gir beni ara seni bekliycem yatak hazır ben dünden hazırım gel gel sen beni sik ne dersin facedede adım çağla ekin koçun facesi gel gel

      zeynep 6 Ocak 2014 16:02:49 Cevapla
      • ekle guzelımde marıfetını goreyım ıddalı konusuyorsun

        deli cocuk 10 Ocak 2014 23:19:10 Cevapla
      • slm cnm görüşmek istersen

        kadir 11 Ocak 2014 21:10:23 Cevapla
      • slm bnı ekle

        okan berk 13 Ocak 2014 16:17:04 Cevapla
      • selam benim face maşl adresim

        sehat 19 Ocak 2014 16:57:44 Cevapla
      • Ben seni istiyorum

        diyar 24 Ocak 2014 19:59:03 Cevapla
    • selam betul tanışalım mı

      sehat 19 Ocak 2014 16:58:21 Cevapla
  • Erdigan benide sik ozamaan

    Elif Ozmen 10 Ocak 2014 14:04:49 Cevapla
  • uff biri beni siksin çok azgınlaştımmmmm

    burcu 10 Ocak 2014 16:57:02 Cevapla
    • Bana uyar gel .

      suat 10 Ocak 2014 18:36:47 Cevapla
      • Izmirden isteyen hatun varsa yazsinnnnnn :)

        suat 10 Ocak 2014 18:38:28 Cevapla
    • ankaradan kızlar ekleyin sınırsız zevk ve seks için ekleyn ..

      onur 10 Ocak 2014 20:47:14 Cevapla
    • seve seve

      galip 11 Ocak 2014 18:36:34 Cevapla
    • oyle direk sikmek yok oyle direk sikise girersen bazı zevklerden mahrum kalırsın bebegim

      DARK 12 Ocak 2014 00:13:33 Cevapla
    • selam bana ulaş memnun kalırsın

      mithat 12 Ocak 2014 01:27:00 Cevapla
    • Seninle sikisme istiyorum bana ulas

      sinan 13 Ocak 2014 12:46:13 Cevapla
    • Burcu bana ulas amini saatlerce yalarim

      sinan 13 Ocak 2014 12:47:24 Cevapla
    • Sikilmek istiyen bu numaraya çağrı bırakın bayanlar

      diyar 24 Ocak 2014 19:57:12 Cevapla
    • bn gldm sikmeye

      harun 3 Haziran 2015 02:29:01 Cevapla
  • bravo fena sikiyorsun

    mehmetcik 10 Ocak 2014 23:53:02 Cevapla
  • çok hoş

    mehmetcik 11 Ocak 2014 14:24:54 Cevapla
  • ben sikerim ara

    canım 12 Ocak 2014 03:22:31 Cevapla
  • istanbuldayım adım berna yaşım 20 buluşmak isteyen ve iyi bi gece geçermek isteyenler arayabilir

    berna 14 Ocak 2014 19:07:45 Cevapla
    • Ara bana ben ankara ama

      Uguray Ozdemir 14 Ocak 2014 22:22:26 Cevapla
    • gel canım seni önce yalyım sonra beceriyim

      passam 15 Ocak 2014 00:56:09 Cevapla
      • mersin bayan varsa msj atsın 7-24 açığım tel

        passam 15 Ocak 2014 00:57:15 Cevapla
    • berna bana mail at bende istanbuldayım.

      akın 15 Ocak 2014 04:31:06 Cevapla
    • slm berna istanbuldayım ekle görüşelim

      alaeddin 17 Ocak 2014 04:56:18 Cevapla
    • berna ekle benı

      özkan 19 Ocak 2014 00:49:50 Cevapla
    • merhaba nasılsın tanışalım mı

      sehat 19 Ocak 2014 16:56:12 Cevapla
    • berna bana burdan ulaşabılırsın ben ıst dayım ve 30 yaşındayım ararsan memnun ederim şimdiden teşekkür ederim

      levent 27 Ocak 2014 02:50:31 Cevapla
    • berna ara bulusalım cok atesliyim

      ahmet 27 Ocak 2014 17:56:24 Cevapla
  • amim cok sulandi.bana bir sik lazim.

    ela 14 Ocak 2014 21:08:24 Cevapla
    • süper bir porno izleme sitesiymiş. teşekkürler vodr

      RİF 15 Ocak 2014 09:09:00 Cevapla
    • Slm ben enis Ankaradan ami sulananlar 23 ysnda ve dinamim
      msj attin arim

      delici 15 Ocak 2014 10:24:25 Cevapla
    • Selam ara beni

      ali 15 Ocak 2014 14:30:20 Cevapla
    • selam ela yaz telini sikeyim

      sehat 19 Ocak 2014 16:55:15 Cevapla
  • merhaba azgn bayanlar.kendine güvenen her yaştan genç evli kapalı ve mutsuz dul,ateşli bayan arkadaş arıyorum.gizlilik ön plandadır.ekleyin veya msj atın

    mert 15 Ocak 2014 11:32:53 Cevapla
  • Yaaa uff gelın amaaaaaaa göğüslerimi elleyın emın sıkın sikiiin <3 amımı yalayın uffffff yha çok azgınlaştım beyler ahhhhh boşalasım gelıyo uff Sizi sevıyorum amcıgım sızı beklıyor …<3 <3

    Selen 15 Ocak 2014 17:13:26 Cevapla
    • selen geldim

      rmzn 15 Ocak 2014 20:51:52 Cevapla
    • selen ara beni hemen

      emre 15 Ocak 2014 23:48:14 Cevapla
    • selen ekle beni

      caglar 16 Ocak 2014 00:08:36 Cevapla
    • gel o azan yerini biöpeyim

      mehmet 16 Ocak 2014 04:55:44 Cevapla
    • slm selEN EKLE BENİ

      özkan 19 Ocak 2014 00:50:55 Cevapla
    • Kizlar bn ankaradan ferhat tanismak istiyen mesaj ceksin

      ferhat 22 Ocak 2014 01:28:03 Cevapla
    • yavrum nerdensin geliyim ayak parmağndan kulak memene kadar yalıyımm

      Emre 31 Ocak 2014 23:02:31 Cevapla
  • banada am yokmu yarrağım kaktı yaaa

    am yalamada ustayım 21 Ocak 2014 13:57:47 Cevapla
  • Arayın beyler siknize güveniyorsanız eğer :)

    Makbule 21 Ocak 2014 14:48:38 Cevapla
    • gel makbule yediğinle gurur duymazssan birşey bilmiyorum …..

      serkan 1 Şubat 2014 14:05:33 Cevapla
    • güzel bayanlar ve çifler ben yarama güveniyorum canım sizlerde am ve götlere güvenirseniz arayın canım am göt yalanır canım

      timucin 2 Şubat 2014 22:10:08 Cevapla
  • süper porno izledim

    yragim25cmirisert 23 Ocak 2014 13:43:14 Cevapla
  • sakaryalı hatunları bekliyorum, yaşım 24, skype adresim

    semih 28 Ocak 2014 01:03:19 Cevapla
  • Sevgilimle sikecek biri var mı beni

    ateşli 29 Ocak 2014 03:08:27 Cevapla
    • ikinizi doruyayım

      tolga 1 Şubat 2014 16:52:46 Cevapla
  • cok azdim gelin sikin beniimerwe

    merve 31 Ocak 2014 01:59:46 Cevapla
    • olgun erkeğim sikişde süpeirm doyumsuz hür bayanlar sizleri zevkin doruklarına çıkarayım

      taşkın 1 Şubat 2014 16:13:20 Cevapla
    • telde camda reelde seks isteyen bayanlar özele açık tekirdağ çorlu orgazm garanti

      sikici 1 Şubat 2014 17:38:48 Cevapla
    • ver numaranı sikeyim seni

      muhammet 1 Şubat 2014 22:39:12 Cevapla
    • merve ekle hadi

      mert 1 Şubat 2014 23:30:43 Cevapla
    • ekle sikem hımını

      mert 1 Şubat 2014 23:31:55 Cevapla
    • BURSA-İNEGÖL-YENİŞEHİR VE İZNİKLİ AZGIN KIZLAR. ARAYIN GÜZEL DAİALAR YASATAYIM. KIZLIK BOZULMADANDA ZEVK VERİRİM SİZE.

      cem 2 Şubat 2014 11:07:53 Cevapla
  • Ben merve oyunculuk yapıyorum lütfen n beni de sikin çıkarım zaten sikilmek istiyorum

    Merve 1 Şubat 2014 16:11:48 Cevapla
  • Mrb ateşli Bayanlar ben mert sıfırbeşyuzotuzbir sekizyuzotuzsekiz yirmi kırk İstanbuldan real sex istiyorsanız gizlilige önem veriyorsanız bekliyorummmm

    mert 1 Şubat 2014 22:36:11 Cevapla
  • Merhabalar, benim adim Melis.. Detayli gorusmek icin facebook:

    MelisKatirci 24 Mayıs 2014 17:12:56 Cevapla
  • oturaklı lafını soxunu bılen bır bayan ıstıyorum

    durgun 19 Eylül 2014 10:59:46 Cevapla
  • kalbı guel olsun cıkarcı olmasın kısca ınsan olsun benım olsun

    durgun_25 19 Eylül 2014 11:01:39 Cevapla
  • cinsellik üzerine sırdaş smimi arkdaslik kurmak istiyorum .cesaretlİ.. bayan-kiz larla tanismak istiyrumBEN SERKAN, sexe mrhba demek isteyn cİddİ olanBAYAN arkdşlrı bkliyrm ÜCGUVEN VE GİZLİLİK ESSTRTELDE YADA REAL BEKLYRM

    SERKAN 19 Eylül 2014 14:55:59 Cevapla
  • sikiş sikiş istiyorum :D

    Ahmet 20 Ekim 2014 18:02:35 Cevapla
  • Hadi gelin bayanlar sikeyim

    Ahmet 20 Ekim 2014 18:10:37 Cevapla
  • guzel porno

    Mert 29 Ekim 2014 23:50:22 Cevapla
  • slm kızlar ben adem yaş 33 sekse susayan kızlar bekliyorum sizi

    adem 21 Kasım 2014 21:36:06 Cevapla
  • beni sikin

    seyda 6 Aralık 2014 10:35:48 Cevapla
  • Facebook ismim ciddi kızlar eklesin.yakışıklıyım da yas 21

    bayram 24 Aralık 2014 10:34:03 Cevapla
  • Muthiss amim sulandi benide boyle siksinler gogus uclarimi emin bembeyaz tenim

    seks tutkunu kız 25 Aralık 2014 15:38:58 Cevapla
  • Kizlar Heran Hepinizi Sİkerim 21 cm 1 Gecede 6 posta

    Sezer 30 Aralık 2014 09:58:34 Cevapla
  • ekleyin yarak yemek isteyenlerrrrrrrr

    cumhur 30 Aralık 2014 14:03:38 Cevapla
  • Sikerim

    mert cıhan 6 Ocak 2015 02:18:10 Cevapla
  • selam arkadaslar ben gizem acil sik arıyorum yanıyorum benı arayın atesımmı sondurun lutfenn

    GİZEM 9 Ocak 2015 12:46:17 Cevapla
  • her türlü sikerim kızlar

    ali 11 Ocak 2015 17:15:01 Cevapla
  • Benim yarragi gormek isteyen olarak girsin facede 22 santim var

    cenk sertbasici. 12 Ocak 2015 17:47:38 Cevapla
  • gerçek ilişki isteyen bayan arasn

    Mehmet 12 Ocak 2015 18:56:55 Cevapla
  • Evli çiftlere tek bayanlara özel masaj hizmeti sizlerde eşinize süpriz bir masaj yaptırmak yada tek bayan olarak kendinizi ödüllendirmek istemezmisimiz ve mutlu bir sonla eşinizi yada kendinizi mutlu etmek onların vucudundaki rahatlama gözlerindeki zevki görmek istiyen tüm çiftler ve tek bayanlar sizlerde özel ve güzel herşeyi gizli deneyimli güvenilir vede dürüst bir masörle sizllerde zevkin doruklarına çıkabililirsiniz real ciddi düşünen tanışmak isteyen olgun genç evli mutlu mutsuz fantezi isteyen evli açık kapalı kilolu dul ve bekar fark etmez arayın yada ekleyin görüşelim kendi evinizdeki rahatlık ve kendi evinizde yada otelde kendi belirlediginiz yerde masaj yaptırma ve arzularınızı fantazinizi gerçekleşdirmeye çılgınlar gibi zevk almaya varsanız tüm tabuları ve tüm tabularınızı yıkmak istiyorsanız sizlerde sıradışı ve çılgın fantazilerimizi yaşamak istiyoruz diyen ama bir türlü 3. erkegi aralarına almaya cesaret edemiyen tüm çiftler sizlere kendi evinizdeki rahatlıkla tüm tabularınızı yıkmak için aramanız yeterli olacakdır gizli sırdaş güvenilir temiz ve sexde karşındakini mutlu etmeden boşalmıyan bir erkekle sınırlarınızı zorlamak istiyorsanız ve mesajlama yapabilir bilgi alabilirsiniz….çekinmeden yazabilir fantazinizi anlatabilirsiniz

    arda 18 Ocak 2015 21:23:51 Cevapla
  • Aslı bebeğim gel sikiyim seni bebeğim

    burak 19 Ocak 2015 15:24:44 Cevapla
  • Istanbul Başakşehir den bayanlar arayiniz

    umut 21 Ocak 2015 16:22:46 Cevapla
  • 20 Yasndym Numaram

    Firat 2 Şubat 2015 19:48:13 Cevapla
  • İstanbuldan yaşamak istedikleri şeyler için sırdaş arayan dul bayanlar ekleyin tanışalım tüm vücudunuza masaj yapılması hoşunuza gidermi….

    ali 5 Şubat 2015 00:26:15 Cevapla
  • Gelin sexsi kizlar sexse doyalım çılgınlar gini sevişelim her yere yere gelirim aramanız yeterli..

    sert çocuk 6 Şubat 2015 15:30:47 Cevapla
  • sevişmek sexss sıkışmek ıstıyormmmmmmm hadııı beklıyorumm

    onur 7 Şubat 2015 20:26:32 Cevapla
  • hadı kızlarrr neolurrr çok azdım

    onur 7 Şubat 2015 20:29:38 Cevapla
  • asliturkan bende sizi boylesikcem sorun yok tel verin..

    muhammed 8 Şubat 2015 02:01:11 Cevapla
  • SLM 40 YAŞINDA MASÖRÜM, ÇILGIN ,DOYUMSUZ,MUTSUZ, ARZULU HAYATINDA TAAAATLI BİR MOLA VERMEK İSTEYEN ÇİFTLER VE BAYANLAR GÖRÜŞELİM Mİ NE DERSİNİZ? MASÖR AYHAN YALOVA BURSA İNEGÖL CİVAR İLLER

    AYHAN 10 Şubat 2015 16:54:33 Cevapla
  • aydın ben gerçek yarak isteyen kızlar gerçekçi sexs ve sınırsız porno sikşi yapmak isteyen baynalar arayın gerçeke yarakağı gösterfeyim size erteleme sikim gel ve ayrılamayacaksınız bayanlar bekliyorum

    aydın 12 Şubat 2015 01:19:46 Cevapla
  • arayın beni

    sehnaz 12 Şubat 2015 14:21:39 Cevapla
  • ben sizin hepinizi sikyim

    kaybolan eğfsane 12 Şubat 2015 16:15:12 Cevapla
  • ben sizin hepinizi sikiğim

    kaybolan eğfsane 12 Şubat 2015 16:15:49 Cevapla
  • BOŞALAN ÇIKSIN BEYLER KASIYO :D :D

    Burak 13 Şubat 2015 17:24:23 Cevapla
  • aramk isteyen bayanlar arayın konusalım. istanbulda oturyrum

    Adınız 17 Şubat 2015 20:15:40 Cevapla
  • aramak ıstyen bayanlar arayabılır. istanbulda otruyrm

    emre 17 Şubat 2015 20:16:50 Cevapla
  • aramakisteyenbayanlararayabilir

    Emre 17 Şubat 2015 20:18:15 Cevapla
  • SELAM AZGIN EVLİ BEKAR DUL BAYANLAR,GİZLİLİK VE GÜVEN ŞART OLMAK ŞARTIYLA, SERT VE KÜFÜRLÜ SİKİŞMEK İSTEYEN HER YAŞTAN BAYANLAR ARA,MESAJ, CAGRI AT DÖNÜŞ YAPARIM GİZLİYE AÇIK.

    mert 17 Şubat 2015 21:04:33 Cevapla
  • sikin beni

    MERT 17 Şubat 2015 21:06:36 Cevapla
  • Sikismek istern varsa eklesn faceden bole bisi gormediyinize emiynim .d

    emirali kızılırmak 20 Şubat 2015 13:27:50 Cevapla
  • mrb ben yusuf istanbuldan yas38 bakımlı durust guvenilir biriyim aradıgım bayan arkadas durust guvenilir olsun yeter mesaj yazarsanız sevinirim

    yusuf 20 Şubat 2015 18:05:11 Cevapla
  • 23 cm yaragım var kızlar ve bayanlar sex yapmak isteyenler arasn

    EMRAH 21 Şubat 2015 20:09:12 Cevapla
  • Isparta merkezde çalışan betül seninle nasıl iletişim haline geçebilirim ??

    hasan 21 Şubat 2015 23:41:25 Cevapla
  • SLM KIZLAR AZAN DULAR EVLI KADINLAR SEKS YAPMAK İSTEYEN BAYAN ULAŞSIN BANA SEKSTE SINIR YOK NUMRARAM YAS 25 ARAYIN BENI ARKADAS OLALIM TANIŞALIM KIZLAR MUSTAFA SEKS ARKADASIN

    kral kaptan MUSTAFA 23 Şubat 2015 02:20:57 Cevapla
  • Betül Isparta/Merkezdeyim yaşım görüşelim..

    Ali 23 Şubat 2015 03:13:15 Cevapla
  • ben seni sikerim gamze cildirt cildirta ben ibo antepten

    Adınız 23 Şubat 2015 18:08:15 Cevapla
  • samsundan surekli bir ilişki arıyorum
    yaş en fazla 28 olmak suertiyle

    volkan 24 Şubat 2015 00:40:31 Cevapla
  • beni de siken olsa

    selin 25 Şubat 2015 17:45:31 Cevapla
  • slm bayanlar ben halil mesaj atın tanışalım

    halil 25 Şubat 2015 19:29:33 Cevapla
  • sellin sende benle zevk alabilirsin çok güzel vakit geçirebiliriz

    Eyüp 26 Şubat 2015 10:42:06 Cevapla
  • sikiş isteyen varsa arasın beni

    cemal 26 Şubat 2015 13:52:50 Cevapla
  • Kızlar ekleyin tugay ateser face bilman olmassınız ;)

    Tugay 26 Şubat 2015 16:16:43 Cevapla
  • yokmu istanbuldan bi çıtır

    cesur 26 Şubat 2015 18:00:13 Cevapla
  • büyük sikli olan varmı amım çok yanıyo bi itfaye lazım bana ama hortumu büyük olan

    buse 26 Şubat 2015 21:13:45 Cevapla
  • kızlar arayın sızı bır öyün sıkımderahatlayın fcm ferhat seven ılk resım

    vahşice 27 Şubat 2015 17:21:28 Cevapla
  • kızlar arayın sızı bır öyün sıkımde rahatlayın fcm ferhat seven ılk resım sanada hortom mu lazım 22 sntm olurmu yetermı sana

    ferhat 27 Şubat 2015 17:23:44 Cevapla
  • İST BAYANLARI BEKLIYRUM

    AZİZ 27 Şubat 2015 21:09:25 Cevapla
  • İST BAYANLARI BEKLIYRUM

    aziz 27 Şubat 2015 21:11:31 Cevapla
  • Arayınnn sadece ist sikin bnii

    Esra 28 Şubat 2015 02:03:51 Cevapla
  • mrb zevkli dakikalar yaşamak isteyen arasın anı yaşasın derim

    emrah 28 Şubat 2015 09:23:00 Cevapla
  • slm kızlar benimle sıkışmek istiyen varmı ben gaziantepte oturuyorum varsa sıkıselim cok azdım

    nurerttin 2 Mart 2015 09:37:07 Cevapla
  • ekleyin beniii

    murat kartal 4 Mart 2015 03:27:25 Cevapla
  • sürekli veya tek seferlik gizli ilişki için yaz veya cagrı at

    ozi 12 Mart 2015 11:26:14 Cevapla
  • böle sikilmek isteyen gelsin

    emirhan 18 Nisan 2015 15:21:53 Cevapla
  • kızlar sevişmek isteyen varsa mesaj atması yeterli !!!!!!!!!

    mert 28 Nisan 2015 18:02:14 Cevapla
  • ekleyin kızlar

    kaan 29 Nisan 2015 23:16:13 Cevapla
  • slm ece

    fırat 16 Mayıs 2015 13:51:10 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

toplam online